Detské rúško na tvár Tik Tok žlté | TifanTex Nitra
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia: 8:00 - 14:00 hod

  1. Úvod
  2. Pracovné odevy - OOPP
  3. Rúška na tvár
  4. Rúško detské na tvár Tik Tok žlté

Rúško detské na tvár Tik Tok žlté

TikTok rúška na ústa pre deti

Rúško na tvár detské Tik Tok žlté Popis:Detské rúška na tvár univerzálnej detskej veľkosti s moderným dizajnom Tik Tok ktoré by chcelo mať každé dieťa... celý popis
Číslo produktu:3676P5
Kompletné špecifikácie

Rúško na tvár detské Tik Tok žlté

Popis:
Detské rúška na tvár univerzálnej detskej veľkosti s moderným dizajnom Tik Tok ktoré by chcelo mať každé dieťa. Kvalitný materiál zabezpečí pohodlné nosenie rúška. Ak vaše deti nechcú nosiť rúška, možno nemáte tie pravé. Detskému rúšku Tik Tok nepovie žiadne dieťa nie. Je vhodné proti zápachu, do prašného prostredia, alebo aj proti šíreniu nákazy.

• štýlové
• pohodlné
• univerzálna veľkosť

 

 

Čo je to TikTok?
TikTok je nová soiálna sieť, ktorá vznikla niekedy v roku 2017 a slúži na zdielanie krátkych, vtipných a zaujímavých videí. Funguje podobne ako Instagram, no TikTok využíva viac mladá generácia. Viac sa dozviete v článku čo je to TikTok tu: https://www.shop-army.sk/blog/co-je-to-tiktok

Pomôcka, ktorá znižuje riziko prenosu vírusov či baktérií z kontaminovaného prostredia, či bráni dýchacie ústrojenstvo proti prachu. Taktiež poskytuje ochranu pri chorobách a to tak, že kašľaním alebo kýchaním chorého človeka sa nevykašliava do prostredia ale priamo do rúška, kde ich praním alebo inou dezinfekciou môžete zničiť. Chráňte seba a svoje okolie tým, že aj vy používate ochranné rúško na tvár.

Poštovné zdarma? Aj také akcie robíme!
Prihláste sa a nepremeškajte akcie a súťaže!

TifanTEX s.r.o.

Slovenský výrobca a dodávateľ maskáčových a pracovných odevov. Dovozca a dodávateľ oblečenia, outdoor a doplnkov do domácnosti.

Hovoria o Nás

Viac ako 40 000 vybavených objednávok a množstvo spokojných zákazníkov 

Kde Nás nájdete

Hlavná 623, Lehota, 95136,
Nitra - Slovensko


Platba na odbernom mieste
je možná len v hotovosti -

Kontakt
Po - Pia: 8:00 - 14:00 hod
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk