Rúško na tvár Tik Tok čierne | Lacné rúška na ústa TifanTEX
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia: 8:00 - 14:00 hod

  1. Úvod
  2. Pracovné odevy - OOPP
  3. Rúška na tvár
  4. Rúško čierne na tvár Tik Tok

Rúško čierne na tvár Tik Tok

TikTok rúška na ústa

Rúško na tvár Tik Tok čierne Popis:Detské rúška na tvár univerzálnej detskej veľkosti čiernej farby s moderným dizajnom Tik Tok po ktorom túži každé d... celý popis
Číslo produktu:3676P3
Kompletné špecifikácie

Rúško na tvár Tik Tok čierne

Popis:
Detské rúška na tvár univerzálnej detskej veľkosti čiernej farby s moderným dizajnom Tik Tok po ktorom túži každé dieťa. Vyrobené z kvalitného materiálu a preto sa veľmi pohodlne nosí. Ak vaše deti nechcú nosiť rúška, možno nemáte tie pravé. Detskému rúšku Tik Tok neodolá žiadne dieťa. Je vhodné proti zápachu, do prašného prostredia, alebo aj proti šíreniu nákazy.

• štýlové
• pohodlné
• univerzálna veľkosť

 

 

Čo je to TikTok?
TikTok je nová soiálna sieť, ktorá vznikla niekedy v roku 2017 a slúži na zdielanie krátkych, vtipných a zaujímavých videí. Funguje podobne ako Instagram, no TikTok využíva viac mladá generácia. Viac sa dozviete v článku čo je to TikTok tu: https://www.shop-army.sk/blog/co-je-to-tiktok

Pomôcka, ktorá znižuje riziko prenosu vírusov či baktérií z kontaminovaného prostredia, či bráni dýchacie ústrojenstvo proti prachu. Taktiež poskytuje ochranu pri chorobách a to tak, že kašľaním alebo kýchaním chorého človeka sa nevykašliava do prostredia ale priamo do rúška, kde ich praním alebo inou dezinfekciou môžete zničiť. Chráňte seba a svoje okolie tým, že aj vy používate ochranné rúško na tvár.

Poštovné zdarma? Aj také akcie robíme!
Prihláste sa a nepremeškajte akcie a súťaže!

TifanTEX s.r.o.

Slovenský výrobca a dodávateľ maskáčových a pracovných odevov. Dovozca a dodávateľ oblečenia, outdoor a doplnkov do domácnosti.

Hovoria o Nás

Viac ako 40 000 vybavených objednávok a množstvo spokojných zákazníkov 

Kde Nás nájdete

Hlavná 623, Lehota, 95136,
Nitra - Slovensko


Platba na odbernom mieste
je možná len v hotovosti -

Kontakt
Po - Pia: 8:00 - 14:00 hod
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk